Náš cieľ

Osturna 32

Jedného dňa sme sa vo farmárskej problematike postavili na štart a rozhliadli sa, ktorým smerom chceme kráčať k cieľu. Naše definovanie bolo od začiatku jednoznačné a malo spoločný cieľ. Pomôcť poctivým slovenským farmárom, pomôcť zvýšiť ich uplatnenie na domácom trhu, spropagovať ich kvalitné produkty, pomôcť im v hľadaní cesty k spotrebiteľom, pomôcť im vyznať sa v spleti legislatívnych nariadení a naučiť spotrebiteľov hľadať kvalitu, čo automaticky zlepší naše zdravie.

Farmársky stravný lístok je nástrojom na podporu domáceho trhu, je prostriedkom na uplatnenie poctivých slovenských farmárov na hľadaní cesty k ich spokojnému zákazníkovi. Prvé kroky potvrdzujú správnosť nášho rozhodnutia v rozhodnutí smerovať k tomuto cieľu. K jeho uskutočneniu potrebujeme poctivých slovenských farmárov, poctivých podnikateľov v oblasti obchodu a gastronómie, uvedomelých zamestnávateľov a náročných spotrebiteľov, ktorí uprednostňujú kvalitu v prospech svojho zdravia.

 

Prečo to robíme

Problematike okolo slovenských farmárov sa podrobne venujeme už niekoľko rokov. Slovenskí farmári nemajú problém dopestovať kvalitné produkty na náš stôl. Sme presvedčení, že poctiví slovenskí farmári si zaslúžia rovnaký podiel na zisku z predaja ich produktov v duchu fair trade, t.j. poctivého obchodu a preto sme sa rozhodli robiť to, čo robíme.

 

Poctiví farmári

  • Ľubomír Slovák

    Dedo môjho deda kúpil túto zem potom ako sa vrátil na staré kolená z Ameriky. Zacnelo sa mu po rodnej hrude. Vždy ma učil, že jedine, keď človek stojí pevnými nohami na svojej roli, je sám sebe pánom.

  • 1
  • 2
  • 3

Kontakt

  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  0948 952 333
  0915 952 333
  poctivifarmari.sk

Sociálne siete