Medvedí cesnak

Grafika1

Dnes sme našim partnerom priniesli ukážku z našej ponuky - Medvedí cesnak. Boli milo prekvapení naším darčekom, darčekom od poctivých farmárov. Obchod pre nás znamená predovšetkým budovanie dôvery a dlhodobých vzťahov a férové podmienky v cenotvorbe pre obe strany. Stratávame sa s ľuďmi, s ktorými chceme budovať dobré spoločné vzťahy a mať pritom spätnú väzbu na našu prácu. Vieme, že ak chceme byť úspešní, robíme to najlepšie ako vieme práve preto, lebo v tom vidíme zmysel.

Medvedí cesnak je vynikajúci prostriedok na prečistenie krvi, na jarné očistné kúry a výrazne pomáha pri chronicky znečistenej koži. Odstraňuje srdcové poruchy, ktorých pôvodcom je žalúdok, odstraňuje nespavosť ako aj všetky ťažkosti, ktorých príčinou je vysoký krvný tlak ako sú závraty, tlak v hlave alebo skľúčenosť.

Použitie v kuchyni: Čerstvé listy medvedieho cesnaku sa nadrobno pokrájajú ako pažítka a dajú sa na chlieb, do polievok, šalátov, mäsových jedál, prípadne je z nich možné vyrobiť cesnakové pesto.

Prečo to robíme

Problematike okolo slovenských farmárov sa podrobne venujeme už niekoľko rokov. Slovenskí farmári nemajú problém dopestovať kvalitné produkty na náš stôl. Sme presvedčení, že poctiví slovenskí farmári si zaslúžia rovnaký podiel na zisku z predaja ich produktov v duchu fair trade, t.j. poctivého obchodu a preto sme sa rozhodli robiť to, čo robíme.

 

Poctiví farmári

  • Ľubomír Slovák

    Dedo môjho deda kúpil túto zem potom ako sa vrátil na staré kolená z Ameriky. Zacnelo sa mu po rodnej hrude. Vždy ma učil, že jedine, keď človek stojí pevnými nohami na svojej roli, je sám sebe pánom.

  • 1
  • 2
  • 3

Kontakt

  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
  0948 952 333
  0915 952 333
  poctivifarmari.sk

Sociálne siete